???? فال روزانه
چهارشنبه 2 بهمن

 

???? فروردین

روز بسیار خوبی را شروع کرده‌اید و به لحاظ سلامت و نشاط چیزی کم ندارید، به لطف چنین روحیه‌ا‌ی، کارها را زودتر از همیشه انجام دهید و فرصت فراغتی برای خودتان مهیا کنید. مدت‌ها پیش برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کرده‌اید و امروز پول و سرمایه شما به بار می‌نشیند و از این سرمایه‌گذاری سود چشمگیری روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. پدر یا مادر یا یکی از بزرگ‌تان فامیل، حال و روز خوشی ندارد و امروز بهتر است سری به ایشان بزنید و تا می‌توانید از وی پرستاری کنید. رابطه خوبی با همسر یا عشق‌زندگی‌تان ندارید و احساس می‌‌کنید که در عشق سردرگم‌ شده‌اید، این احساس را با عشق‌زندگی‌تان درمیان بگذارید و اجازه ندهید فاصله‌ای که میان شما افتاده، عمیق‌تر شود. رضایتی از شغل‌ و حرفه‌تان ندارید و به دنبال موقعیت‌های کاری بهتری می‌گردید.

???? اردیبهشت

رؤیای بزرگی را در سر دارید و این آرزو خواب و خوراک را از شما ربوده است، فاصله زیادی با تحقق این رؤیا ندارید و به این آرزو جدی‌تر فکر کنید و با برنامه‌ریزی به فکر اجرای آن باشید. انسان احساساتی هستید و با چیزهای کوچک خوشحال یا ناراحت می‌شوید، فراموش نکنید که دنیا پستی‌ و بلندی‌های زیادی دارد و از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر از گذشته احساسات خود را کنترل کنید. مدتی پیش اندوخته‌ای را کنار گذاشته‌اید و امروز گرفتار مشکلی خواهید شد و برای حل این مشکل، چاره‌ای به غیر از برداشت از اندوخته‌تان وجود ندارد. اما غم به دل خود راه ندهید، چرا که در آینده‌ای نزدیک پولی به دست شما می‌رسد و جای خالی خرجی که امروز انجام داده‌اید پر خواهد شد. روی کمک اعضای خانواده حساب‌ نمی‌کنید و همیشه تمایل دارید مشکلات را یکه‌و‌تنها حل کنید، فراموش نکنید که با یک دست نمی‌توان چندین هندوانه برداشت و برای حل مشکلات مهم از اعضای خانواده کمک بگیرید.

???? خرداد

در بستر بیماری گرفتار شده‌اید و از عارضه‌ای جسمی، درد می‌کشید. در چنین روزهایی بهتر است به جای اینکه فشار بیشتری به بدن‌تان وارد کنید،به خودتان مرخصی بدهید و با استراحت و مراجعه به پزشک، بهبودی کامل حاصل نمایید. یکی از اعضای خانواده که احتمالاً برادر شما است به مشکلی برخورد کرده و کاری از دستش برای حل این مشکل بر نمی‌آيد، امروز به این فرد قول بدهید که در اولین فرصت هر کاری از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام خواهید داد. رابطه شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان به مرحله حساسی رسیده است و اگر مواظب رفتارهای‌تان نباشید،احتمال مشاجره و جدایی میان شما و عشق‌زندگی‌تان وجود دارد.

???? تیر

تصمیمی را در گذشته گرفته‌اید و این تصمیم شما را به دردسر بزرگی انداخته است،از آنجایی که خودکرده را تدبیر نیست،راهی برای حل این مشکل پیدا نمی‌کنید و در چنین شرایطی پیشنهاد می‌کنیم با بزرگ‌ترهای فامیل یا دوستان با تجربه خود م کنید و مطمئن باشید که این افراد راه رهایی از این مخمصه را به شما نشان خواهند داد. قصد خرید منزل یا کالایی گران‌قیمت را دارید، این معامله را امروز قطعی کنید و خاطرتان جمع باشد که سود سرشاری از این معامله راهی جیب شما خواهد شد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز حال و حوصله ندارد و حواسش به شما نیست. در چنین روزهایی مزاحم عشق‌زندگی‌تان نشوید و اجازه دهید گذر زمان حال و روحیه ایشان را بهتر کند.

???? مرداد

روزی بی‌انگیزه و کسالت‌آور را شروع کرده‌اید و حوصله انجام کاری را ندارید، اما حیف است عمر خود را به کسالت بگذرانید و امروز با انجام کاری که علاقه زیادی به آن دارید، روحیه و انگیزه کسب کنید. یکی از اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارد،امروز زمان خوبی است که دست یاری به سمت این فرد دراز کنید و به ایشان ثابت نمایید که همیشه روی کمک شما می‌تواند حساب‌باز کند. میان همسر یا عشق‌زندگی‌تان و خانواده‌اش مشاجره‌ای در گرفته و عشق‌زندگی‌تان امروز حسابی دلخور است،در این مشاجره مداخله نکنید و اجازه دهید ریش‌سفید‌های فامیل برای حل این مشاجره آستین بالا بزنند.امروز فردی که احساس می‌‌کنید بدخواه شما است با شما صحبت خواهد کرد و شرایط صلح و آشتی میان شما و این فرد مهیا می‌شود.

???? شهریور

امروز وقت خوبی است که اعضای خانواده را برای گشت‌و‌گذار و خرید به بازار ببرید، چنین موقعیتی را به فال نیک بگیرید و در کنار اهل منزل گشتی در بازار بزنید، اما مواظب خرج‌های‌تان باشید چرا که احتمال دارد ولخرجی کنید و برای آینده پولی در جیب‌تان باقی نماند. امروز میان شما و یکی از آشنایان مشاجره‌ای در می‌گیرد،تا جایی که امکان دارد این مشاجره را ادامه ندهید و نگذارید احترام میان شما لکه‌دار شود. گره‌ای در کارهای شما افتاده و به رغم‌ اینکه تلاش زیادی به خرج‌داده‌اید، این گره باز نشده است، امروز این مشکل برطرف می‌شود و با خیال راحت می‌توانید دمی استراحت کنید.

???? مهر

روز خوبی را آغاز نکرده‌اید و اگر مواظب دارایی‌های خود نباشید، چیزی از مال‌و‌منال‌تان گم یا یده خواهد شد. به لحاظ کاری نیز روز خوبی را درپیش ندارید و عقدقرارداد و معامله‌های تجاری را به فردا موکول کنید، در غیر این‌صورت ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. مدتی است که وقتی را برای انجام کارهای مذهبی یا مراقبه و مدیتیشن کنار نگذاشته‌اید، امروز بهترین زمان برای انجام این‌کارها است و با مدیتیشن و مراقبه یا کارهای مذهبی آرامش روح و جان‌تان را تضمین نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌ خاصی برای شما تدارک دیده و امروز کاری می‌کند که از همیشه بیشتر عاشق ایشان شوید.

???? آبان

امروز به منزل یکی از دوستان یا آشنایان نزدیک دعوت شده‌اید، این مهمانی را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید خوش بگذرانید. خبری فرخنده به دست شما می‌رسد، این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و آنها را در این شادی سهیم نمایید. فردی که بدخواه شما است قصد دارد میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان فاصله بیاندازد، قبل از اینکه این نقشه شوم تحقق پیدا کند، این فرد را پیدا کنید و به سزای عملش برسانید. امروز یکی از همکاران یا همسایه‌ها با شما از در دشمنی وارد می‌شود و چوب لای چرخ‌تان می‌گذارد. اجازه ندهید این رفتار ادامه پیدا کند و در اولین فرصت حساب این فرد را کف دستش بگذارید.

???? آذر

اهل ورزش و تحرک هستید، اما تاکنون فرصتی برای ورزش دست نداده است و به لحاظ سلامتی وضعیت خوبی ندارید، امروز زمان خوبی فراهم می‌شود تا در باشگاه ورزشی ثبت‌نام نمایید و در کنار ورزش، تا می‌توانید تفریح کنید. امروز فردی از شما درخواست پول می‌کند، اما این فرد اهل بازپرداخت پول نیست و اگر به ایشان پولی بدهید، هرگز رنگ پول‌تان را نخواهید دید. یکی از آشنایان که ادعای دوستی زیادی با شما دارد، دائم خودش را به شما نزدیک‌تر کرده است و ادعای رفاقتی عمیق و ماندگار دارد، اما این ادعا، دروغی بیش نیست و این فرد می‌خواهد از شما سوء‌استفاده کند، در نتیجه از همین امروز رابطه‌تان را با وی تغییر دهید و به ایشان بفهمانید که به این راحتی‌ها کلاه سر شما نمی‌رود. امروز در محل کار یا منزل اتفاق پسندیده‌ای برای شما رخ می‌دهد و این اتفاق، ناراحتی‌ها و روزمرگی‌ها را از ذهن شما بیرون می‌کند.

???? دی

امروز بوسیله دوستان یا آشنایان با فردی آگاه و دنیادیده ملاقات خواهید کرد، گفته‌های این فرد تأثیر زیادی در افکار شما خواهد داشت، در نتیجه این گفته‌ها را یادداشت کنید و در آینده به کار بگیرید. مدتی است که یکی از دوستان یا آشنایان پولی از شما قرض کرده و تاکنون خبری از پرداخت این پول در کار نبوده است، اما امروز این فرد پول‌تان را تمام‌و‌کمال بازپس خواهد داد و به لحاظ مالی اوضاع‌تان بهتر می‌شود. به لحاظ کاری روز خوبی را شروع نکرده‌اید و در محل کار یا منزل، با مشکلاتی روبرو خواهید شد، برای حل این مشکلات کاری از دست شما بر نمی‌آید و چاره‌ای ندارید که از دوستان و همکاران کمک بگیرد.

???? بهمن

روز را با ناراحتی شروع کرده‌اید و اگر مواظب رفتار و گفتار خود نباشید، به احتمال زیاد ناراحتی شما زمینه ایجاد مشاجره‌ای را میان شما و اطرافیان فراهم خواهد کرد. اهل پس‌انداز و صرفه‌جویی نیستید و این رویکرد باعث شده تا اندوخته‌ای نداشته باشید، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و اگر به دنبال ثبات مالی هستید، پس‌انداز و صرفه‌جویی را از همین امروز شروع کنید. گرفتار مشکلی شده‌اید و این مشکل فکر و ذهن شما را حسابی مشغول کرده است، اما غم به دل خودتان راه ندهید چرا همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز متوجه این مشکل می‌شود و به شما در حل آن کمک خواهد کرد.

???? اسفند

امروز با مشکلی روبرو می‌شوید و کاری از دست‌ شما برای حل این مشکل بر نمی‌آید، بهتر است برای حل چنین مشکلی عجله نکنید و اجازه دهید گذر زمان، راه‌حل‌های بهتری را پیش‌روی شما قرار دهد. حساب‌و‌کتاب زندگی از دست شما خارج شده و یکی از اعضای خانواده یا نزدیکان در امور مالی‌ شما دخالت می‌کند. اجازه ندهید اطرافیان از حساب‌و‌کتاب‌های شما باخبر باشند و امروز عنان مال خود را در اختیار بگیرید. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید امروز با فردی روبرو می‌شوید و در اولین نگاه به وی دل می‌بازید. اعتمادبه‌نفس سرشاری دارید و انسان خوش‌مشربی هستید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان و آشنایان خود را گسترش دهید.

**میخوای عروسی لاکچری با کمترین قیمت بگیری ؟ 

باغ عروسی ژوان | تشریفات مجالس ژوان 

**کاور های رنگارنگ و متنوع برای همه نوع گوشی با قیمت عمده 

کیف و کاور گوشی | دیجی گوشی 

**کسب تخصص و مهارت و ورود به بازار کار 

کلاس آموزش فتوشاپ


میدونی چه خبره؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

09197977577 | دستگاه فلزیاب ارزان پالسی چنس chance نهیلیسم عـــاصی شرکت پنجره دوجداره upvce پارادوکس اخبار روز ماشین های کنترلی بیمه ایران کوچ پرستوها - خاطرات مهاجرت دیجیتال سیستم